przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 25 października 2018

Bogusław Winid na dorocznej konferencji Warsaw Security Forum

Bogusław Winid, Doradca Prezydenta RP wziął udział w dorocznej konferencji Warsaw Security Forum, podczas której był panelistą w debacie: „Make deals, breake deals or fake deals. A Security Council Worldview”. 
Środa, 24 października 2018

Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

Głównym tematem październikowego spotkania ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP, które odbyło się dziś w Pałacu Prezydenckim były perspektywy rozwoju gospodarczego Polski. 
Wtorek, 23 października 2018

Prof. Waśko przewodniczył VI Debacie o kulturze

Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Waśko przewodniczył szóstej debatcie o kulturze w Belwederze, która przebiegała pod hasłem „Dialog z tradycją” i poświęcona była związkom polskiej kultury po 1989 roku z rodzimą tradycją literacką i historyczną. 
Piątek, 19 października 2018

34. rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki

Z udziałem Doradcy Prezydenta RP Zofii Romaszewskiej w Sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy parafii św. Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu odbyły się dziś uroczystości upamiętniające 34. rocznicę męczeńskiej śmierci kapelana Solidarności. 
Piątek, 19 października 2018

Marek Rymsza o centrach usług społecznych w Olsztynie i Ustroniu Morskim

Doradca Prezydenta RP dr hab. Marek Rymsza wziął udział w XXVIII Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej, który w tym roku został zorganizowany na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. 
Środa, 17 października 2018

Cezary Kochalski na 8. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Cezary Kochalski, Doradca Prezydenta RP, reprezentował Andrzeja Dudę podczas 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, który rozpoczął się 17 października 2018 r. 
Poniedziałek, 15 października 2018

Wywiad z doradcą Pawłem Sałkiem w Tygodniku Niedziela

Program „Czyste powietrze” zapewni nam skok cywilizacyjny oraz da impuls do rozwoju nowych technologii spalania – przekonuje w wywiadzie dla Tygodnika Niedziela Paweł Sałek, Doradca Prezydenta RP. 
Sobota, 13 października 2018

O centrach usług społecznych na V Forum Inicjatyw Pozarządowych w Krakowie

Doradca Prezydenta RP dr hab. Marek Rymsza wziął udział w V Forum Inicjatyw Pozarządowych „Współpraca i uczenie się”, które odbyło się w sobotę w Krakowie. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych. 
1 POPRZEDNIA 45678910  34
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.