przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 listopada 2019

Min. Szczerski: Harmonogram tworzenia rządu, jego kształt i plany – tematami spotkania Prezydenta, Premiera i Prezesa PiS

Struktura i podział kompetencji nowej Rady Ministrów, program rządu na najbliższe miesiące oraz harmonogram tworzenia rządu – m.in. te kwestie będą tematami spotkania Prezydenta z Premierem i Prezesem PiS – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP. 
Wtorek, 12 listopada 2019

Szef BBN: Rola Dowództwa Generalnego przemawia za czwartą gwiazdką

Istotna rola, jaką odgrywa Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, była powodem decyzji prezydenta i szefa MON o podwyższeniu etatu dowódcy generalnego do stopnia generała – powiedział Szef BBN Paweł Soloch. 
Piątek, 8 listopada 2019

Obchody Święta Niepodległości z udziałem Pary Prezydenckiej

Prezydent Andrzej Duda w Święto Niepodległości weźmie udział w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza, wręczy odznaczenia zasłużonym Polakom, w tym Ordery Orła Białego; złoży też kwiaty przed pomnikami Ojców Niepodległości. 
Piątek, 8 listopada 2019

Min. Szczerski o relacjach polsko-amerykańskich

Wszystkie dobre owoce, jakie miał przynieść ten rok w relacjach polsko-amerykańskich są już załatwione: to ruch bezwizowy do USA oraz zwiększenie kontyngentu amerykańskiego w Polsce – podsumował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski 
Piątek, 8 listopada 2019

Min. Mucha na konferencji naukowej „Solidarność: od godności człowieka do ponadnarodowej współpracy”

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha 8 listopada 2019 r. reprezentował Prezydenta Andrzeja Dudę podczas konferencji naukowej zatytułowanej „Solidarność: od godności człowieka do ponadnarodowej współpracy”. 
Czwartek, 7 listopada 2019

Minister Szczerski o zniesieniu wiz do USA

Prezydentowi Andrzejowi Dudzie bardzo zależało, żeby Polska weszła do programu ruchu bezwizowego na zasadach ogólnych. Nie było specjalnej ścieżki; to nie jest przywilej, który może być cofnięty – mówi Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 7 listopada 2019

Adam Kwiatkowski na gali wręczenia nagród Strażnik Pamięci

Minister Adam Kwiatkowski wziął udział w Gali VII edycji Nagrody Strażnik Pamięci 2019, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Minister odczytał list Prezydenta RP do uczestników i organizatorów gali. 
Czwartek, 7 listopada 2019

Prezydent weźmie udział w obchodach 30. rocznicy upadku Muru Berlińskiego

9 listopada Prezydent RP, na zaproszenie Prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera, weźmie udział w obchodach 30. rocznicy upadku Muru Berlińskiego. W ramach wizyty w Niemczech Andrzej Duda odda także hołd polskim ofiarom II wojny światowej. 
1234567  233
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.