przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 17 stycznia 2020

Upamiętnienie Raoula Wallenberga

Pamięć sekretarza poselstwa szwedzkiego w Budapeszcie Raoula Wallenberga, który uratował dziesiątki tysięcy Żydów z Holokaustu, uczcili w Warszawie przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, resortu spraw zagranicznych oraz kilku ambasad. 
Piątek, 17 stycznia 2020

K. Szczerski: USA popierają decyzję Prezydenta Dudy o nieobecności w Jerozolimie

– Strona amerykańska negatywnie odebrała decyzję organizatorów konferencji w Jerozolimie o niedopuszczeniu do głosu Prezydenta Andrzeja Dudy i rozumie jego decyzję, by nie brać w niej udziału – powiedział w Waszyngtonie minister Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 16 stycznia 2020

Podczas uroczystości w Muzeum Auschwitz spotkanie Prezydentów Polski i Izraela

Podczas obchodów 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz przewidziane jest spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem Izraela Reuvenem Rivlinem i ich wspólne wystąpienie dla mediów – poinformował Błażej Spychalski. 
Czwartek, 16 stycznia 2020

Szef Gabinetu Prezydenta RP złoży wizytę w Waszyngtonie

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski złoży w tym tygodniu wizytę w Waszyngtonie. Zaplanowane jest m.in. spotkanie z doradcą Białego Domu ds. bezpieczeństwa narodowego Robertem O'Brienem. 
Środa, 15 stycznia 2020

Wywiad z ministrem Muchą w „Gazecie Polskiej Codziennie”

Nie ma konfliktu Polska-Izrael Postrzegam to w kategoriach pewnej prowokacji rosyjskiej, na którą trzeba odpowiadać w sposób merytoryczny, stonowany, ale i adekwatny do sytuacji – mówi o Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie minister Paweł Mucha. 
Wtorek, 14 stycznia 2020

Seminarium o centrach usług społecznych

W Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyło się seminarium „Centra usług społecznych: od regulacji prawnych do praktyki społecznej” z udziałem dyrektorów i pracowników regionalnych ośrodków polityki społecznej (ROPS). 
Poniedziałek, 13 stycznia 2020

P. Soloch: Decyzje ws. obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO

Decyzje ws. dalszej obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO; żołnierze NATO są tam z misją szkoleniową i jeśli rząd iracki nie będzie sobie tego życzył, to NATO się stamtąd wycofa – powiedział Szef BBN Paweł Soloch. 
Piątek, 10 stycznia 2020

Uroczystości 100. rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski

10 stycznia 2020 roku Pan Minister Andrzej Dera wziął udział w uroczystości 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Uroczystości 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski zostały objęte Patronatem Narodowym Prezydenta RP. 
1234567  244
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.