przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 8 grudnia 2017

Kartki świąteczne dla polskich weteranów

  |   W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana” W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”

W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. Dzieci z warszawskich szkół oraz dziennikarze TVP Polonia i Radia dla Ciebie (RDC) przygotowali kartki świąteczne adresowane do polskich kombatantów, mieszkających w domach opieki poza granicami kraju. 

 

-To lekcja patriotyzmu dla najmłodszych, ale i sposób na budowanie wspólnoty między Polakami w kraju i za granicą - powiedział podczas spotkania minister Adam Kwiatkowski. 

 

 - Prezydent mówił o tej wspólnocie; mówił o tym, że Polska pamięta o swoich bohaterach, o tych, którzy mieszkają poza Polską i ta akcja to jest tego namacalny dowód - podkreślił prezydencki minister.

 

Zobacz także: Kartka dla weterana Tegoroczne kartki bożonarodzeniowe trafią do Domu Opieki w Marayong w Australii. Przebywa tam około 120 pensjonariuszy polskiego pochodzenia, którzy brali udział w walkach na różnych frontach II wojny światowej. W zeszłorocznej edycji projektu pocztówki trafiły do kombatantów mieszkających w domach opieki w Kanadzie i Wielkiej Brytanii. (WP)

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.