przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 15 października 2015

Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej"

  |   Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej" Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej"
W czwartek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w inauguracji konferencji ,,Rok po VII Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych - Droga do Polski Obywatelskiej. Strategiczna Mapa Drogowa Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego".
 

W wystąpieniu podczas otwarcia konferencji minister Wojciech Kolarski podkreślił rolę organizacji pozarządowych w tworzeniu wspólnoty obywatelskiej, której wzmacnianie jest jednym z priorytetów prezydentury Andrzeja Dudy. Minister Kolarski zadeklarował również, że Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej będzie miejscem dialogu społecznego z udziałem organizacji pozarządowych.

 

Konferencja „Rok po VII OFIP – Droga do Polski Obywatelskiej” odbywa się w Warszawie w dniach  15-16 października w Domu Innowacji Społecznych „Marzyciele i Rzemieślnicy".

 

Organizatorem konferencji jest Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT.

 

Dzisiejsza konferencja odbywa się rok po Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych, odbywającym się co trzy lata, gromadzącym osoby zaangażowane w działalność obywatelską. Ostatnie Forum odbyło się w Warszawie w 2014 roku w dniach 8-15 września.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.