przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 14 października 2015

Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty

  |   Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty

W środę w siedzibie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyło się spotkanie dotyczące Ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zawodzie fizjoterapeuty.

W spotkaniu z udziałem ministra Wojciecha Kolarskiego, wzięli między innymi udział przedstawiciele Naczelnej Rady Lekarskiej, Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Diagnostyki Medycznej i Fizjoterapii, Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska, Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii jak również Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Podczas spotkania zainteresowani przestawili  opinie i uwagi swoich środowisk dotyczące  zgłoszonej  28 września 2015 roku do podpisu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ustawy. Termin podpisania ustawy upływa 26 października 2015 roku.

Spotkanie odbyło się w ramach pracy Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.