Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 7 marca 2018

Kolejne śniadanie w ramach projektu „Startupy w Pałacu”

  |   Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce

W środę odbyło się w Belwederze kolejne śniadanie startupowe z udziałem Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adama Kwiatkowskiego oraz Doradców Prezydenta RP Marty Gajęckiej i Zdzisława Sokala.

 

Podczas śniadania omówiono założenia czwartej edycji programu „Startupy w Pałacu”, która odbędzie się w maju br. Program ma na celu wsparcie ekosystemu startupów w Polsce oraz możliwości ich rozwoju.

 

W trakcie spotkania przedstawiciele instytucji i akceleratorów przedstawili swoje oczekiwania dotyczące współpracy pomiędzy startupami a dużymi partnerami biznesowymi. W śniadaniu wzięli udział goście reprezentujący instytucje, wśród których znalazły się Instytut Jagielloński, Polski Fundusz Rozwoju S.A., Dziennik Gazeta Prawna, Fundacja Startup Poland oraz przedstawiciele akceleratorów, a wśród nich MIT Enterprise Forum Poland, The Heart Warsaw, Google Campus Warsaw, Startberry, EYnovation oraz PwC Startup Collider.

 

Śniadania startupowe >> 

 

 

 

Poleć znajomemu