przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 16 marca 2018

Kartki świąteczne dla kombatantów

  |   W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”.

W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. Tym razem dzieci z warszawskich szkół oraz dziennikarze Telewizji Polskiej  i Radia Dla Ciebie przygotowali życzenia wielkanocne adresowane do polskich kombatantów mieszkających w Paryżu.

 

- Jest już zwyczajem, że przed świętami spotykamy się na tej swoistej lekcji historii – mówił podczas spotkania minister Adam Kwiatkowski.  - Najmłodsi tworzą kartki, które dotrą do tych, którzy wiele lat temu żyli w takich czasach, że trzeba było walczyć o Polskę, ryzykowali swoim zdrowiem, swoim życiem i o tę Polskę wolną walczyli. Cieszę się, że możemy przekazać nasze ciepłe życzenia i ważną informację, że dzieci w Polsce o nich pamiętają - dodał  Sekretarz Stanu w KPRP.

 

Minister podkreślał, że kartki tworzone dla polskich bohaterów są dla nich niezapowiedzianym świątecznym prezentem. 

 

Zobacz także: Kartki świąteczne dla polskich weteranów Tegoroczne kartki wielkanocne trafią do Kombatantów we Francji. W poprzednich edycjach projektu życzenia świąteczne przygotowano dla Weteranów mieszkających w Kanadzie, Australii oraz Wielkiej Brytanii. (WP)

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.