Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 21 kwietnia 2018

Wizyta ministra Krzysztofa Szczerskiego w Paryżu

  |   Wizyta ministra Krzysztofa Szczerskiego w Paryżu (fot. Ambasada RP w Paryżu) Wizyta ministra Krzysztofa Szczerskiego w Paryżu (fot. Ambasada RP w Paryżu)

Zobacz także: Minister Szczerski będzie rozmawiał z doradcami Prezydenta Macrona Podczas dwudniowej wizyty w Paryżu (20-21 kwietnia) Szef Gabinetu Prezydenta RP spotkał się z przedstawicielami Prezydenta Francji Emmanuela Macrona - doradcą dyplomatycznym Philippe’m Étienne’m oraz doradcą ds. europejskich Clémentem Beaune’m. Tematem tych rozmów były najważniejsze zagadnienia agendy polsko-francuskiej i europejskiej.

 

Minister Krzysztof Szczerski wziął także udział w zamkniętym seminarium zorganizowanym przez prestiżowy francuski think-tank Institut Montaigne,  gdzie przedstawił m.in. koncepcję Trójmorza.

 

W czasie pobytu w stolicy Francji prezydencki minister zainagurował również tegoroczną edycję Paris Polish Forum - konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Polaków w Instytucie Nauk Politycznych w Paryżu (Sciences Po Paris), we współpracy z Ambasadą RP w Paryżu. (WP)

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu