przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 8 maja 2018

Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

  |   Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

W Belwederze odbyło się dziś rozstrzygnięcie VI edycji konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej, organizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego.

 

W uroczystości wziął udział Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski. W tym roku na konkurs wpłynęły 42 prace, z których nagrodzono i wyróżniono 20.

 

Minister Wojciech Kolarski w imieniu Protektora Ruchu Harcerskiego w Polsce Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w swoim wystąpieniu odniósł się do istotnej roli ruchu harcerskiego w odbudowie niepodległej Polski.

 

Jednocześnie zauważył, że refleksja naukowa stanowi niezwykle ważne i potrzebne uzupełnienie działalności harcerskiej.

 

- Zrozumienie ruchu harcerskiego; harcerskich wartości, ideałów, marzeń i zadań, pozwalają na nowo odkryć rolę harcerstwa dla dzisiejszego społeczeństwa i trafnie odpowiadać na wyzwania współczesności, pełnej dynamiki i coraz to nowych wyzwań – powiedział minister Wojciech Kolarski.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.