Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 19 września 2018

Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

  |   Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

19 września br. odbyło się spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP.


Agenda spotkania obejmowała między innymi:


- przedstawienie informacji i dyskusję na temat prac nad prezydenckim projektem ustawy o centrach usług społecznych,
- przedstawienie informacji na temat przygotowań do 24. sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24), która odbędzie się w dniach 3-14 grudnia 2018 r. w Katowicach.
- omówienie ostatnich wydarzeń zagranicznych z udziałem Prezydenta RP oraz przygotowań do kolejnej wizyty Pana Prezydenta w Stanach Zjednoczonych Ameryki związanej z debatą generalną 73. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku i posiedzeniem Rady Bezpieczeństwa ONZ.


Spotkanie było też okazją do rozmów o sprawach bieżących związanych z działalności Doradców Prezydenta RP.

Poleć znajomemu