Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 10 października 2018

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

  |   Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha złożył kwiaty w kaplicy pałacowej Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha złożył kwiaty w kaplicy pałacowej Po zmroku na fasadzie Pałacu Prezydenckiego rozbłysła iluminacja przypominająca o wydarzeniu z kwietnia 2010 roku. Po zmroku na fasadzie Pałacu Prezydenckiego rozbłysła iluminacja przypominająca o wydarzeniu z kwietnia 2010 roku. Po zmroku na fasadzie Pałacu Prezydenckiego rozbłysła iluminacja przypominająca o wydarzeniu z kwietnia 2010 roku.

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha złożył w środę w kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników Kancelarii Prezydenta RP, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku.

 

Kwiaty przed tablicą w pałacowej kaplicy są składane każdego 10. dnia miesiąca osobiście przez Prezydenta RP lub przez jednego z ministrów w KPRP.

 

Po zmroku na fasadzie Pałacu Prezydenckiego rozbłysła iluminacja przypominająca o wydarzeniu z kwietnia 2010 roku.

 

 

 

Poleć znajomemu