Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 20 października 2018

Grażyna Ignaczak-Bandych na Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

  |   Grażyna Ignaczak-Bandych na Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu [fot. Katarzyna Cegielska] Grażyna Ignaczak-Bandych na Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu [fot. Katarzyna Cegielska] Grażyna Ignaczak-Bandych na Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu [fot. Katarzyna Cegielska] Grażyna Ignaczak-Bandych na Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu [fot. Katarzyna Cegielska]

Dyrektor Generalna KPRP Grażyna Ignaczak-Bandych reprezentowała Prezydenta Andrzeja Dudę podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

 

Zobacz także: List Prezydenta na Inaugurację Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu „Państwa środowisko odgrywa ogromnie ważną rolę również w sferze debaty publicznej. Chciałbym, aby uczelnie wyższe stanowiły przestrzeń, gdzie naturalny w demokratycznym społeczeństwie pluralizm i dyskusje znajdują formy najbardziej cywilizowane, wynikające z etosu uniwersyteckiego i dziedzictwa kultury europejskiej” - napisał Prezydent w liście odczytanym przez Grażynę Ignaczak-Bandych.

 

Poleć znajomemu