przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 10 listopada 2018

Minister Adam Kwiatkowski spotkał się z uczestnikami Forum Młodzieży Polonijnej w Warszawie

  |   Goście to grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata Goście to grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata Goście to grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata Goście to grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata Goście to grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata Goście to grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata Goście to grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata
W przededniu Narodowego Święta Niepodległości Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski przyjął w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli młodego pokolenia Polonii i Polaków z zagranicy, którzy uczestniczą w dniach 9-12 listopada br. w Forum Młodzieży Polonijnej – Łączy nas Niepodległa w Warszawie.
 
To grupa 35 osób, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w działalności polonijnej w swoich środowiskach w 15 krajach świata: Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, na Węgrzech, we Włoszech, w Bośni i Hercegowinie, na Białorusi, na Litwie, na Ukrainie, w Rosji, Mołdawii, Austrii, w Niemczech i Hiszpanii. 
 
Witając gości minister Adam Kwiatkowski podkreślił, że polskie władze przywiązują ogromną wagę do angażowania młodych osób w życie organizacyjne środowisk polonijnych i polskich w świecie. Minister rozmawiał z młodzieżą, zapoznając się z opiniami i wrażeniami z pobytu w Polsce. Organizatorem Forum jest Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”. W spotkaniu wziął udział prezes Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Dariusz Bonisławski oraz ks. Leszek Kryża, dyrektor Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie Konferencji Episkopatu Polski.  
 
 
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.