Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 17 listopada 2018

X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek”

  |   X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” z udziałem ministra Andrzeja Dery

Minister Andrzej Dera wziął udział w jubileuszowym X Międzynarodowym Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” organizowanym przez Fundację im. św. Cyryla i Metodego.


Forum odbywało się pod  patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W okolicznościowym dyplomie przekazanym organizatorom przez ministra Andrzeja Derę, Prezydent Andrzej Duda wyraził uznanie za cenną inicjatywę promującą zaangażowane i świadome ojcostwo oraz zaznaczył, że odpowiedzialne rodzicielstwo jest fundamentem całego gmachu społecznego i szczególną misją kształtowania młodego pokolenia Polaków. 


Forum Tato.Net to całodzienne „święto ojcostwa” wypełnione wykładami, warsztatami oraz nieformalnymi rozmowami o roli taty w rodzinie i życiu społecznym. Co roku odbywa się w innym polskim mieście, tym razem w Warszawie. Idea jest prosta: zamiast nieustannie narzekać na kryzys ojcostwa, lepiej spotkać się w społeczności ojców, aby wzajemnie się wspierać.


Tegorocznemu Forum Tato.Net towarzyszy hasło „Miłość i szacunek”.

(KG)

Poleć znajomemu