Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 30 marca 2019

Szef KPRP na XI Forum Rolników Pomorza i Kujaw w Ciechocinku

  |   Szef KPRP na XI Forum Rolników Pomorza i Kujaw w Ciechocinku Szef KPRP na XI Forum Rolników Pomorza i Kujaw w Ciechocinku Szef KPRP na XI Forum Rolników Pomorza i Kujaw w Ciechocinku Szef KPRP na XI Forum Rolników Pomorza i Kujaw w Ciechocinku Szef KPRP na XI Forum Rolników Pomorza i Kujaw w Ciechocinku

Szef Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska wzięła udział w XI Forum Rolników Pomorza i Kujaw w Ciechocinku. Podczas forum Halina Szymańska wręczyła w imieniu Prezydenta RP Złoty Krzyż Zasługi Marianowi Manuszewskiemu.

 

Zobacz także: Trwa cykl konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” Halina Szymańska przypomniała w swym wystąpieniu o konferencjach organizowanych przez Kancelarię Prezydenta RP – „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”. Spotkania zaplanowano w pięciu województwach (warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie i lubuskie). Jak poinformowała Szef KPRP, na zakończenie tego cyklu planowana jest konferencja podsumowująca z udziałem Prezydenta RP. Wtedy zostaną przedstawione propozycje działań na terenach wiejskich, o które wnioskują przedstawiciele samorządu uczestniczący w tych spotkaniach. 

 

Zobacz także: Szef KPRP na X Otwartym Forum Rolników Pomorza i Kujaw Podczas forum Szef Kancelarii Prezydenta RP odpowiadała na pytania dotyczące m.in. działań sekcji „Wieś, rolnictwo” Narodowej Rady Rozwoju – gremium konsultacyjno-doradczym przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, trzynastej emerytury oraz Dożynek Prezydenckich w Spale. 

 

Poleć znajomemu