Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 30 maja 2019

Prezydent zgłosił swoje propozycje ws. rekonstrukcji rządu

 

Rekonstrukcja rządu  – w przyszłym tygodniu; podczas spotkania Prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim rozmawiano o kandydatach na ministrów; Prezydent zgłosił też swoje propozycje – poinformował prezydencki rzecznik Błażej Spychalski.

 

Zapowiadana rekonstrukcja rządu związana jest m.in. z tym, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego kilkoro obecnych ministrów uzyskało mandaty europosłów.

 

– Rekonstrukcja będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu. Na samym spotkaniu były rozmowy o personaliach, o kandydatach na ministrów. Propozycje oczywiście zgłosił pan Prezydent – powiedział minister Spychalski po czwartkowym spotkaniu Andrzeja Dudy z Mateuszem Morawieckim, które odbyło się w Pałacu Prezydenckim.

 

  |   Pałac Prezydencki. Spotkanie Andrzeja Dudy z Premierem Mateuszem Morawieckim Prezydencki rzecznik Błażej Spychalski po spotkaniu Prezydenta z Premierem ws. rekonstrukcji rządu Prezydencki rzecznik Błażej Spychalski po spotkaniu Prezydenta z Premierem ws. rekonstrukcji rządu Prezydencki rzecznik Błażej Spychalski po spotkaniu Prezydenta z Premierem ws. rekonstrukcji rządu
Poleć znajomemu