przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 czerwca 2019

Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

  |   Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. wizyty Andrzeja Dudy w USA

Minister Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Rozmowy dotyczyły m.in. podsumowania wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych w kontekście bezpieczeństwa narodowego. 

 

Zobacz także: Podsumowanie wizyty Pary Prezydenckiej w USA [PL/ENG] Omówiono efekty podpisanej przez Prezydentów Polski i USA deklaracji o zacieśnieniu współpracy obronnej, dzięki której zwiększy się liczba żołnierzy amerykańskich w Polsce. Doradcy dyskutowali także o gospodarczych i społecznych elementach programu  pobytu Prezydenta RP za oceanem.

 

W czasie spotkania omówiono także obecną sytuację społeczną w Polsce w perspektywie realizowanych programów wsparcia i oczekiwań Polaków wynikających z przeprowadzonych w ostatnim czasie badań społecznych.


W ostatniej części spotkania Pan Minister Paweł Mucha przedstawił najważniejsze planowane wydarzenia z kalendarza Kancelarii Prezydenta RP.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.