przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 30 lipca 2019

Apel rozpoczynający Zlot Harcerski z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

  |   Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park E. Szymańskiego na Woli. Apel rozpoczynający Zlot Harcerski w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W Dniu Myśli Braterskiej w 2017 r. Prezydent wyznaczył harcerzom zadanie zachowania dla kolejnych pokoleń pamięci o Powstaniu Warszawskim. Zlot w 75. rocznicę wybuchu PW jest odpowiedzią na ten apel.

 

Andrzeja Dudę reprezentował dziś Wojciech Kolarski, który wziął udział w uroczystym apelu w Parku Edwarda Szymańskiego. Wydarzenie jest częścią uroczystości poświęconych pamięci ludności cywilnej Woli.

 

 

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.