przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 28 września 2019

Minister Paweł Mucha na inauguracji roku w Akademii Morskiej w Szczecinie

  |   Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski

Zastępca Szefa Kancelaria Prezydenta RP Paweł Mucha reprezentował Prezydenta RP Andrzeja Dudę na uroczystej inauguracji roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie.

 

Zobacz także: Odznaczenia dla zasłużonych pracowników Akademii Morskiej w Szczecinie Minister wręczył pracownikom Akademii odznaczenia państwowe oraz odczytał list Prezydent do szczecińskich studentów.  – Dziękuję Państwu za pełnioną z poświęceniem misję kształcenia przyszłych oficerów marynarki handlowej i specjalistów w dziedzinach związanych z gospodarką morską oraz za prowadzone w tym zakresie badania. Państwa praca naukowa i dydaktyczna przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki morskiej, istotnego sektora gospodarki narodowej. Jest niezwykle ważne, aby potencjał wynikający z osiągnięć i dorobku polskich uczelni i ośrodków naukowych, w tym związanych z morzem, transportem i żeglugą morską, dobrze spożytkować dla rozwoju poszczególnych regionów i całego kraju  – napisał Andrzej Duda.


Na uroczystości obecny był m.in. Marek Gróbarczyk, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.