Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 9 października 2019

Minister Szczerski na inauguracji roku akademickiego w Wojskowym Instytucie Medycznym

  |   Minister Szczerski na inauguracji roku akademickiego w Wojskowym Instytucie Medycznym Minister Szczerski na inauguracji roku akademickiego w Wojskowym Instytucie Medycznym Minister Szczerski na inauguracji roku akademickiego w Wojskowym Instytucie Medycznym Minister Szczerski na inauguracji roku akademickiego w Wojskowym Instytucie Medycznym

Minister Krzysztof Szczerski reprezentował Prezydenta podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

 

„Z okazji rozpoczynającego się roku akademickiego 2019/2020 składam najserdeczniejsze życzenia całej społeczności Wojskowego Instytutu Medycznego. Niech nadchodzący rok będzie dla Państwa czasem sukcesów i satysfakcji, czasem pomyślności i powodzenia we wszystkich podjętych zamierzeniach, czasem zdobywania wiedzy i odkrywania nowych obszarów badań z pożytkiem dla Państwa uczelni i dla całej polskiej nauki – napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez pana ministra.

 

„Takim niezwykle ważnym przedsięwzięciem na drodze rozwoju Wojskowego Instytutu Medycznego jest budowa szpitala w Legionowie, który będzie stanowił filię WIM. Składam Państwu serdeczne gratulacje w związku z podpisaniem przed tygodniem umowy dotyczącej realizacji tej doniosłej inwestycji” – podkreślił Prezydent RP.

Poleć znajomemu