Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 23 października 2019

Spotkanie ministra Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan

  |   Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan

W Belwederze minister Andrzej Dera spotkał się z przedstawicielami organizacji pracodawców Konfederacji Lewiatan, ekspertami i przedsiębiorcami. Tematem spotkania były wyzwania i bariery rozwoju inwestycji i przedsiębiorczości w Polsce oraz dialog instytucji publicznych z biznesem w kontekście podejmowanych inicjatyw legislacyjnych.

 

W spotkaniu wzięli udział doradcy Prezydenta: Cezary Kochalski i Rafał Kos. Zapowiedziano kontynuację rozmów i dalszej współpracy z Prezydentem RP, m.in. w ramach Narodowej Rady Rozwoju.

 

Poleć znajomemu