Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 29 listopada 2019

Minister Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt

  |   Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt Minister Andrzej Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt. Fot. CZW Węglozbyt

Minister Andrzej Dera uczestniczył w uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt S.A., gdzie odczytał list Prezydenta skierowany do jej organizatorów i uczestników.

 

Zobacz także: Uroczystości Barbórkowe w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt S.A. Obchody Barbórki rozpoczęła Msza Święta w Konkatedrze pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie Wielkopolskim, której przewodniczył bp Łukasz Buzun. Następnie dyrekcja i pracownicy Centrali wzięli udział w uroczystości, podczas której Minister Andrzej Dera wręczył odznaczenia państwowe, nadane zasłużonym pracownikom „Węglozbytu” przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.


„Niewątpliwym atutem tej firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra; zwraca również uwagę, że stworzone przez Państwa składowisko węgla w Ostrowie Wielkopolskim należy do największych i najnowocześniejszych w całej Europie, oferując specjalistyczne usługi dotyczące surowców energetycznych. Składam wyrazy głębokiego uznania dla wszystkich Państwa osiągnięć” – napisał w liście Prezydent.

Poleć znajomemu