Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 30 listopada 2020

Min. Kwiatkowski na mszy św. w intencji pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa

  |   Msza święta w intencji pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Msza święta w intencji pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa List Prezydenta odczytał minister Adam Kwiatkowski List Prezydenta odczytał minister Adam Kwiatkowski Msza święta w intencji pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa

W Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie została odprawiona uroczysta msza święta koncelebrowana przez księdza biskupa Antoniego Dydycza, sprawowana w intencji pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa.

 

Zobacz także: List do uczestników mszy św. w intencji pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa Sekretarz Stanu w KPRP Adam Kwiatkowski reprezentował Prezydenta RP i odczytał list skierowany do uczestników wydarzenia z okazji zbliżającej się Barbórki. – Gazownictwo na ziemiach polskich ma długie, ponad 160-letnie tradycje. Obecnie Polska Spółka Gazownictwa jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego błękitnego paliwa. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za niełatwą, wymagającą pracę, dzięki której nawet w trudnym czasie pandemii koronawirusa dostawy do milionów polskich odbiorców odbywają się w sposób ciągły, bezpieczny i niezagrożony  napisał Prezydent.

 

Poleć znajomemu