Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 13 czerwca 2021

Szef KPRP na uroczystości z okazji 50-lecia ślubów zakonnych i kapłaństwa Ojca Tadeusza Rydzyka

  |   Toruń | Minister Grażyna Ignaczak-Bandych, Szef KPRP na uroczystości z okazji 50-lecia ślubów zakonnych i kapłaństwa Ojca Tadeusza Rydzyka. Fot. Monika Bilska Toruń | Minister Grażyna Ignaczak-Bandych, Szef KPRP na uroczystości z okazji 50-lecia ślubów zakonnych i kapłaństwa Ojca Tadeusza Rydzyka. Fot. Monika Bilska Toruń | Minister Grażyna Ignaczak-Bandych, Szef KPRP na uroczystości z okazji 50-lecia ślubów zakonnych i kapłaństwa Ojca Tadeusza Rydzyka. Fot. Monika Bilska

Szef KPRP Grażyna Ignaczak-Bandych wzięła udział w niedzielnych uroczystościach z okazji 50-lecia ślubów zakonnych i kapłaństwa Ojca Tadeusza Rydzyka. Minister odczytała list Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Ojca Rydzyka.

 

Zobacz także: List do Ojca Tadeusza Rydzyka z okazji 50-lecia ślubów zakonnych i kapłaństwa – Z okazji jubileuszu 50. rocznicy wieczystych ślubów zakonnych i święceń kapłańskich pragnę złożyć Ojcu serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia. Życzę wielu łask Bożych na obranej przez Ojca, obfitującej w tyle wspaniałych dzieł, drodze służby Kościołowi, Rodakom i Rzeczypospolitej – napisał Andrzej Duda.

 

Uroczysta msza św. została odprawiona w Sanktuarium pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.

Poleć znajomemu