Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 26 czerwca 2021

Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota

  |   Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin z udziałem Ministra Pawła Szrota

Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot wziął udział w Plenerowym IX Ogólnopolskim Zjeździe Dużych Rodzin. Podczas panelu społeczno ekonomicznego „Rodzina: Tradycja. Inwestycja. Przyszłość”, będącego oficjalną częścią uroczystości, wręczono statuetki „Przyjaciel Dużej Rodziny” oraz „Firma Przyjazna Dużym Rodzinom 2021”. Wydarzenie to miało miejsce w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


Minister odczytał list Pary Prezydenckiej skierowany do uczestników i organizatorów wydarzenia. „Rodzina to najmniejsza wspólnota i fundament naszego państwa. To przestrzeń, w której dorastamy i w której uczymy się budowania relacji z innymi ludźmi. To miejsce, w którym otrzymujemy i okazujemy wzajemne wsparcie, dzielimy się radością i wspólnie przeżywamy troski. (…) Dlatego tak ważny jest głos rodzin, które najlepiej wiedzą, jakie są ich potrzeby, i potrafią wskazać problemy, z którymi na co dzień się zmagają” – napisała Para Prezydencka.


 

Poleć znajomemu