przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 7 kwietnia 2016

Spotkanie z ambasadorami państw arabskich

  |   Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami państw arabskich akredytowanymi w Polsce.

 

Tematem spotkania była polityka bezpieczeństwa, zwłaszcza w kontekście aktualnej sytuacji na Bliskim Wschodzie i kryzysu migracyjnego. Rozmawiano także o potencjalnych formach pogłębienia relacji gospodarczych. Szczególnie podkreślano potrzebę intensyfikacji współpracy w zakresie dostaw surowców energetycznych.

 

Rozmówcy zgodzili się co do zasadności organizowania podobnych spotkań w przyszłości.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.