przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 21 kwietnia 2016

Minister Wojciech Kolarski na I Ogólnopolskiej Konferencji Rad Rodziców

  |   I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) I Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców z udziałem prezydenckiego Ministra Wojciecha Kolarskiego (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

W czwartek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w I Ogólnopolskiej Konferencji Rad Rodziców, odbywającej się w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.

Zobacz także: List Prezydenta do uczestników I Ogólnopolskiej Konferencji Rad Rodziców

 

Podczas uroczystej inauguracji obrad odczytał list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy skierowany do organizatorów i uczestników wydarzenia.

 

"Wszyscy pragniemy, by nowe pokolenia naszego narodu wyrastały na ludzi dobrze przygotowanych do dorosłego życia zawodowego i obywatelskiego, do podejmowania codziennej pracy i odpowiedzialności za Ojczyznę. Chcemy przekazywać im depozyt zasad i wartości fundujących naszą wspólnotę, które sami otrzymaliśmy od swoich rodziców i nauczycieli, aby również następne generacje pielęgnowały go, rozwijały i przekazywały kolejnym. Dlatego musimy dokładać wszelkich starań, aby treści nauczania szkolnego i wychowania rodzinnego pozostawały ze sobą zgodne" – napisał w liście prezydent.


Konferencja została zorganizowana z inicjatywy Fundacji ,,Rodzice Szkole” we współpracy z Ministrem Edukacji Narodowej oraz Klubem Parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.