przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 19 kwietnia 2016

Spotkanie w sprawie nowelizacji tzw. ustawy telekomunikacyjnej

  |   Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski) Spotkanie w związku z rządowym projektem nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (fot. Maciej Chojnowski)

We wtorek w siedzibie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, minister Wojciech Kolarski uczestniczył w spotkaniu, z udziałem Minister Cyfryzacji Anny Streżyńskiej, dotyczącym rządowego projektu nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.

 

Podczas spotkania rozmawiano między innymi o rozwoju sieci telefonii komórkowej w Polsce i prawnych możliwościach przeciwdziałania niekorzystnym zjawiskom związanym z funkcjonowaniem stacji bazowych. Zobacz także: W Belwederze o rządowej noweli ustawy telekomunikacyjnej

 

W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele instytucji państwowych, organizacji pozarządowych, operatorów telekomunikacyjnych oraz środowisk eksperckich.

 

Pierwsza debata w Kancelarii Prezydenta RP dotycząca kwestii nowelizacji tzw. ustawy telekomunikacyjnej odbyła się 4 kwietnia br. w Belwederze.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.