przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 2 maja 2016

Msza Święta w intencji Polonii w Świątyni Opatrzności Bożej

  |   Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Msza w Świątyni Opatrzności Bożej z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)

Uroczyste obchody Dnia Polonii i Polaków za Granicą, 2 maja rozpoczęły się Mszą św. w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie w intencji Rodaków rozsianych po świecie. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudę reprezentował Szef Gabinetu, Minister Adam Kwiatkowski.


Minister oddał hołd wybitnym Polakom z kraju i z zagranicy, których prochy spoczywają w Panteonie Wielkich Polaków w Świątyni Opatrzności Bożej. Minister Adam Kwiatkowski, złożył także wiązankę kwiatów na grobie ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie, ś.p, Ryszarda Kaczorowskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.