przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 15 czerwca 2016

Minister Wojciech Kolarski na posiedzeniu Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych

  |   Złożenie wieńca przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Złożenie wieńca przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Złożenie wieńca przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Posiedzenie Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Belwederze (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)

W środę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w inauguracyjnym posiedzeniu Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, działającej przy Szefie Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, które odbyło się w Belwederze.

 

Uroczystość poprzedziło złożenie wieńca przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego obok Belwederu.

 

Rada do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych jako podmiot opiniodawczo-doradczy opiniuje projekty inicjatyw ustawodawczych podejmowanych przez UdSKiOR, może także zgłaszać wnioski, postulaty w sprawach istotnych dla kombatantów i osób represjonowanych oraz występować z apelami i postulatami do społeczeństwa, środowiska kombatanckiego, jak również do władz państwowych i samorządowych.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.