przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 20 lipca 2016

Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z młodymi chórzystami z RPA – uczestnikami ŚDM

  |   Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

W środę minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą młodych chórzystów z Republiki Południowej Afryki, którzy przybyli do Polski na Światowe Dni Młodzieży.


Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim minister Wojciech Kolarski życzył chórzystom niezapomnianych przeżyć podczas pobytu w Polsce. Jednocześnie wyraził radość, że młodzi chórzyści swoimi występami wzbogacą artystycznie wydarzenia towarzyszące Światowym Dniom Młodzieży.


Chór dziecięcy z RPA uczestniczy w projekcie ,,That's what Papa said” zainicjowanym przez obecnego na spotkaniu Ivana Komarenkę. Projekt ten odbywa się pod patronatem rozgłośni diecezji tarnowskiej RDN Małopolska. Zobacz także: Minister Wojciech Kolarski na wernisażu wystawy ,,Jan Paweł II. Źródła”

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.