przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 16 września 2016

Spotkanie z nauczycielami przedmiotów ojczystych w szkołach sobotnio-niedzielnych na Ukrainie i Białorusi

  |   Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)

15 września 2016 r. w Pałacu Prezydenckim Minister Adam Kwiatkowski Szef Gabinetu Prezydenta spotkał się z blisko 80-osobową grupą działaczy oświatowych oraz nauczycieli przedmiotów ojczystych ze szkół sobotnio-niedzielnych na Ukrainie i Białorusi.

 

Tą wizytą Rodacy zza wschodniej granicy rozpoczęli realizację programu studyjnego, doskonalącego ich kwalifikacje zawodowe. Goście podziękowali za dostrzeganie problemów oświaty polskiej na Wschodzie. Organizatorem pobytu nauczycieli w Polsce jest Fundacja Wolność i Demokracja. 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.