przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 21 września 2016

VII spotkanie młodzieży polskiej i izraelskiej ,,Jesteśmy razem” w Kosowie Lackim i Treblince

  |   VII spotkanie młodzieży polskiej i izraelskiej ,,Jesteśmy razem” w Kosowie Lackim i Treblince. (fot. Mazowiecki Urząd Wojewódzki) Minister odczytał list Prezydenta Polskiej Andrzeja Dudy skierowany do organizatorów i uczestników spotkania. (fot. Mazowiecki Urząd Wojewódzki) Minister odczytał list Prezydenta Polskiej Andrzeja Dudy skierowany do organizatorów i uczestników spotkania. (fot. Mazowiecki Urząd Wojewódzki)
W środę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w VII spotkaniu młodzieży polskiej i izraelskiej ,,Jesteśmy razem” w Kosowie Lackim i Treblince.
 
Zobacz także: List do Organizatorów i Uczestników VII spotkania młodzieży polskiej i izraelskiej Pod Pomnikiem Ofiar Obozu Zagłady w Treblince minister odczytał list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy skierowany do organizatorów i uczestników spotkania.
 
,,(…) jestem przekonany, że na naszych narodach spoczywa szczególna odpowiedzialność za pamięć i prawdę o tym, co zdarzyło się podczas II wojny światowej. Winniśmy je chronić i pielęgnować oraz wytrwale głosić światu. Jesteśmy przecież wspólnie spadkobiercami wspaniałego dziedzictwa Rzeczypospolitej Przyjaciół, którą nasi przodkowie przez tysiąc lat tworzyli na ziemi Polin. Dlatego życzę Państwu, aby obecne siódme spotkanie młodzieży polskiej i izraelskiej „Jesteśmy razem” przyczyniło się do lepszego wzajemnego poznania i dialogu, zbliżenia i przyjaźni między naszymi narodami” – napisał w liście prezydent.
 
Organizatorem spotkań młodzieży polskiej i izraelskiej ,,Jesteśmy razem” w Kosowie Lackim i Treblince jest Wojewoda Mazowiecki.
 
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.