Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 25 października 2016

Spotkanie z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych

  |   Spotkanie z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Spotkanie z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Spotkanie z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Spotkanie z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Spotkanie z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Spotkanie z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP)

We wtorek Szef Gabinetu Prezydenta RP minister Adam Kwiatkowski spotkał się z dziećmi i nauczycielkami z Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie.

 

Minister A. Kwiatkowski zaprosił uczniów szkoły do Pałacu Prezydenckiego podczas swojej ostatniej wizyty w Londynie. Zobacz także: Szef Gabinetu Prezydenta RP spotkał się z Polonią w Wielkiej Brytanii

 

Szkoła im. Heleny Modrzejewskiej oprócz nauki przedmiotów w języku ojczystym dodatkowo stara się o zachowanie przez dzieci tradycji polskich i wychowuje ich w duchu patriotyzmu.  

 

Podczas spotkania minister wręczył dzieciom gry edukacyjne i książki o historii Polski od Pary Prezydenckiej.

Poleć znajomemu