Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 6 grudnia 2016

Minister Krzysztof Szczerski spotkał się z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ

  |   Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)

We wtorek 6 grudnia 2016 r. Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Podczas spotkania Minister Szczerski omówił główne kierunki polityki zagranicznej Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz bieżącą sytuację polityczną w Polsce. Minister podziękował studentom za działalność w kole naukowym i zachęcił ich do dalszego angażowania się i promowania aktywności naukowej na uczelni.

 
Poleć znajomemu