przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 23 lutego 2017

Uroczystość wręczenia Nagrody im ks. bp. Romana Andrzejewskiego księdzu prałatowi Kazimierzowi Kaczorowi

  |   Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje laureatowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje laureatowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje laureatowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje laureatowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje laureatowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje laureatowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje laureatowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy.

23 lutego 2017 roku, w czwartek, w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody im ks. bp. Romana Andrzejewskiego księdzu prałatowi Kazimierzowi Kaczorowi.

 

Uczestnicząca w uroczystości Szef Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Minister Małgorzata Sadurska złożyła gratulacje lauraetowi i odczytała skierowany do niego list od Prezydenta Andrzeja Dudy.

 

Zobacz także: List Prezydenta z okazji wręczenia Nagrody im ks. bp. Romana Andrzejewskiego księdzu prałatowi Kazimierzowi Kaczorowi "Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji wręczenia Księdzu zaszczytnej Nagrody im. ks. bp. Romana Andrzejewskiego. Piękna statuetka z kłosami zboża, symbolizująca cud wzrastania ziarna i znaczenie rolniczego trudu, trafia dziś do osoby niezwykle zasłużonej dla Ojczyzny, Kościoła i polskiej wsi. Bardzo potrzebna jest dzisiaj ta piękna lekcja patriotyzmu i chrześcijańskiej ofiarności, jakiej Ksiądz Prałat udziela nam wszystkim swoją kapłańską i społeczną posługą" - napisał Prezydent RP.

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.