Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 16 września 2015

Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International

  |   Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w środę z przedstawicielami Amnesty International – Draginją Nadazdin oraz Gauri van Gulikiem.

 

 

Tematem spotkania był opublikowany przez organizację raport - „Dotknięci przez nienawiść, zapomniani przez prawo. Brak spójnego systemu zwalczania przestępstw z nienawiści w Polsce”. Autorzy raportu wskazywali, że wnioski płynące z raportu mogą być głosem m.in. w debacie prowadzonej na temat sytuacji uchodźców i imigrantów w Polsce i Europie.

 

 

Spotkanie odbyło się w siedzibie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w ramach działań Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich.
 

Poleć znajomemu