przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 11 maja 2017

Spotkanie w Belwederze z małżonkiem następczyni tronu Rumunii

  |   Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą W spotkaniu wziął również udział Ambasador Rumunii w Polsce JE Ovidiu Dranga Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą Książę Radu zwiedził sale oraz wystawę związane z marszałkiem Józefem Piłsudskim Książę Radu zwiedził sale oraz wystawę związane z marszałkiem Józefem Piłsudskim Książę Radu zwiedził Belweder oraz wystawę związane z marszałkiem Józefem Piłsudskim Książę Radu zwiedził Belweder oraz wystawę związane z marszałkiem Józefem Piłsudskim

W czwartek minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą – małżonkiem następczyni tronu Rumunii, księżniczki Małgorzaty Hohenzollern-Sigmaringen. W spotkaniu wziął również udział Ambasador Rumunii w Polsce JE Ovidiu Dranga.

 

W trakcie wizyty w Belwederze książę Radu wraz z delegacją zwiedził sale oraz wystawę związane z marszałkiem Józefem Piłsudskim.


Książę Radu przebywa z wizytą w Polsce w dniach od 11 do 14 maja br. na zaproszenie Ministerstwa Obrony Narodowej. Podczas pobytu w Poznaniu, 12 maja br., weźmie udział w uroczystości przyjęcia tradycji 57 Pułku Piechoty Wielkopolskiej Karola II Króla Rumunii przez batalion logistyczny 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. Gen. Broni Józefa Dowbor-Muśnickiego.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.