przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 26 maja 2017

Wizyta grupy europejskich arystokratów i biznesmenów w Pałacu Prezydenckim

  |   Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr. Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr. Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr. Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr. Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr. Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr. Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr. Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr.

W piątek Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przebywającą z kilkudniową wizytą w Polsce grupą przedstawicieli europejskich rodów arystokratycznych i biznesmenów, na czele z księżną Béatrice Bourbon Obojga Sycylii, księciem Karolem-Filipem Orleańskim i jego małżonką, księżną Dianą Orleańską oraz p. Jacques-Henri Auclair, prezesem Stowarzyszenia Jedności Kapetyngów.

 

Zobacz także: Spotkanie w Belwederze z małżonkiem następczyni tronu Rumunii Uczestnicy wizyty są znawcami kultury i sztuki. Niektórzy w istotnym zakresie patronują ważnym europejskim muzeom, takim jak Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Rodin, d’Orsay i Luwr, czy teatrom operowym, jak chociażby Operze Garnier w Paryżu. Dla większości z nich jest to pierwsza wizyta w Polsce.


Program ich krótkiego pobytu w naszym kraju, oprócz odwiedzin w Pałacu Prezydenckim, obejmuje m.in. wizyty: na Zamku Królewskim i w Łazienkach Królewskich, w Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum w Wilanowie, Domu Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli oraz Pałacu w Nieborowie i Walewicach.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.