Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 3 czerwca 2017

Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego

  |   Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego Patriotyczno-religijne uroczystości w Olecku z udziałem ministra Adama Kwiatkowskiego

W sobotę 3 czerwca br. w Majątku Giże Marczak na Mazurach Sekretarz Stanu w KPRP Adam Kwiatkowski uczestniczył w uroczystościach patriotyczno-religijnych z okazji 150. rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego.

 

Podczas uroczystości odsłonięto pomnik poświęcony Marszałkowi oraz 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zasadzono „Dąb Odzyskania Niepodległości” oraz odznaczono Złotym Krzyżem Związku Piłsudczyków RP Sztandar 14 Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej z Suwałk i sztandary szkół noszących imię Marszałka Józefa Piłsudskiego z Gołdapi, Gąsek, Stradun i Sejn.

 

Organizatorem uroczystości był Oddział Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej w Olecku.

Poleć znajomemu