przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 25 września 2015

Spotkanie w sprawie "ustawy antysmogowej"

  |   Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej" Spotkanie w Kancelarii Prezydenta RP w sprawie "ustawy antysmogowej"

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w piątek z przedstawicielami ruchu społecznego Polski Alarm Smogowy na czele z prezesem Andrzejem Gułą, Doradcą Prezydenta Miasta Krakowa ds. jakości powietrza Witoldem Śmiałkiem, Przewodniczącym Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ „Solidarność” Kazimierzem Grajcarkiem, pracownikami samorządowymi oraz ekspertami zajmującymi się ochroną środowiska i zdrowiem publicznym.
 
Tematem spotkania była ustawa z dnia 10 września 2015 r. o zmianie ustawy – Prawo ochrony środowiska („ustawa antysmogowa”), która oczekuje obecnie na podpis Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Uczestnicy przedstawili uwagi i opinie dotyczące zapisów ww. ustawy.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w ramach działań Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.