Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 6 września 2017

Minister Kolarski uczestnikiem XXVII Forum Ekonomicznego

Zobacz także: Prezydent w Krynicy: Polacy są zwolennikami Unii "otwartych drzwi" W środę Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski wziął udział w XXVII Forum Ekonomicznym, jakie odbywa się w Krynicy-Zdroju.

 

Minister wystąpił w roli moderatora panelu „Jak ludzie zmieniają historię: siła społeczeństwa obywatelskiego”. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele z Polski i zagranicy, m.in. z Estonii, Niemiec, Białorusi i Wielkiej Brytanii. Zobacz także: Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w 11. Forum Ekonomicznym Młodych Liderów Podczas panelu zastanawiano się przede wszystkim nad wpływem społeczeństwa obywatelskiego na rozwój państw, a także roli, jaką dziś odgrywa społeczeństwo obywatelskie , jak również sposobach wspierania jego rozwoju.

 

Organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, której partnerem podczas panelu „Jak ludzie zmieniają historię: siła społeczeństwa obywatelskiego” była Fundacja Heinricha Boella na Ukrainie.

Poleć znajomemu