Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 10 września 2017

Udział ministra Pawła Muchy w Targach Rolnych „Agro Pomerania 2017 oraz w dożynkach wojewódzkich w Barzkowicach

  |   Minister Paweł Mucha odczytał list Prezydenta RP (fot. Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach) 30. Barzkowickie Targi Rolne „Agro Pomerania 2017” (fot. Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach)

W dniu 10 września 2017 roku Paweł Mucha, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, uczestniczył w 30. Barzkowickich Targach Rolnych „Agro Pomerania 2017” – rolnicza stolica Pomorza Zachodniego. W trakcie uroczystości minister Mucha odczytał list Prezydenta RP, w którym Andrzej Duda złożył gratulacje z okazji jubileuszowej edycji Targów Rolnych w Barzkowicach oraz złożył życzenia rolnikom z tego regionu i całej Polski.

 

Zobacz także: List prezydenta do uczestników XXX Barzkowickich Targów Rolnych "Gratuluję jubileuszowej edycji Barzkowickich Targów Rolnych. Życzę rolnikom z tego regionu i z całej Polski satysfakcji z pracy, dostatku w gospodarstwach, zdrowia, rodzinnego szczęścia i wszelkiej pomyślności" - napisał prezydent.

 

Jak dodał Andrzej Duda w swoim liści do organizatorów i uczestników: "Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA to jedno z największych i najważniejszych tego rodzaju wydarzeń w naszym kraju. Mocno wpisały się w życie Pomorza Zachodniego, stając się jednocześnie wizytówką gospodarczego potencjału całego polskiego rolnictwa". 

 

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha wziął także udział w Mszy Świętej Dziękczynnej za zebrane plony oraz uczestniczył w obchodach związanych z dożynkami wojewódzkimi w Barzkowicach.

Poleć znajomemu