Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 12 października 2017

Zakończenie obchodów 75. rocznicy powstania "Żegoty"

  |   W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski W imieniu Prezydenta RP, w uroczystościach uczestniczył minister Wojciech Kolarski

Zobacz także: Prezydent: Chciałbym, abyśmy obchodzili narodowy dzień pamięci Polaków ratujących Żydów PL/ENG Apelem Pamięci na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego zakończyły się uroczystości z okazji 75. rocznicy powstania Rady Pomocy Żydom „Żegota”.

 

W imieniu Prezydenta RP, uczestniczył w nich minister Wojciech Kolarski, który złożył wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

 

Wcześniej, w Katedrze Polowej WP Polskiego, po uroczystej Mszy św., osłonięta została tablica upamiętniająca Polaków Ratujących Żydów. (KP)

Poleć znajomemu