przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 15 października 2019

Minister Halina Szymańska na wykładzie poświęconym prawu gospodarczemu

Minister Halina Szymańska wysłuchała wykładu profesora Johna M. Czarnetzky’ego pod tytułem „Prawo gospodarcze w świetle katolickiej nauki społecznej”. 
Wtorek, 15 października 2019

Obchody 100-lecia Polskiej Administracji Weterynaryjnej z udziałem minister Haliny Szymańskiej

Szefowa Kancelarii Prezydenta RP wzięła udział w obchodach 100-lecia Polskiej Administracji Weterynaryjnej. Podczas uroczystości minister Szymańska odczytała list Prezydenta oraz w jego imieniu wręczyła odznaczenia państwowe. 
Poniedziałek, 14 października 2019

Minister Szymańska na inauguracji roku w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej

Minister Halina Szymańska, Szef Kancelarii Prezydenta RP uczestniczyła w inauguracji roku akademickiego w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej. Wręczyła odznaczenia państwowe, a także odczytała list Prezydenta RP. 
Sobota, 12 października 2019

Wizyta Ministra Adama Kwiatkowskiego na Ukrainie

W ramach realizacji kolejnej edycji Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie organizowanej pod patronatem Pary Prezydenckiej Minister Adam Kwiatkowski odwiedził Ukrainę. Przedstawiciele Kancelarii odwiedzili miejscowości położone w łuckim okręgu konsularny. 
Sobota, 12 października 2019

Minister Kwiatkowski uczcił pamięć polskich żołnierzy spoczywających w Krzemieńcu i Kowlu

Podczas wizyty w łuckim okręgu konsularnym na Ukrainie, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Adam Kwiatkowski, oddał hołd poległym w walkach polskim żołnierzom, spoczywających na cmentarzach w Krzemieńcu i Kowlu. 
Sobota, 12 października 2019

Obchody 10-lecia istnienia gazety „Monitor Wołyński”

Minister Adam Kwiatkowski podczas swojej wizyty na Ukrainie wziął udział w obchodach 10-lecia istnienia gazety „Monitor Wołyński”. Podczas uroczystych obchodów Sekretarz Stanu wręczył, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, odznaczenia państwowe. 
Piątek, 11 października 2019

Minister Halina Szymańska na II Kongresie „Polska Bezpieczna”

W Szczecinie minister Halina Szymańska wzięła udział w Kongresie „Polska Bezpieczna”. Jego tematem przewodnim była obecność Polski w NATO i UE, bezpieczeństwo zewnętrze i wewnętrzne, oraz stabilność społeczno-ekonomiczna. 
Piątek, 11 października 2019

Prezydenci V4 i Niemiec uczczą rolę Europy Środkowej w upadku Muru Berlińskiego

Wkład i znaczenie Europy Środkowej w procesie, który 30 lat temu doprowadził do upadku Muru Berlińskiego, wspólnie podkreślą 9 listopada w Berlinie prezydenci Polski, Czech, Słowacji i Węgier oraz Niemiec – zapowiedział minister Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  239
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.