przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 11 października 2016

Rozmowa ze specjalnym wysłannikiem rządu Kanady ds. umowy o wolnym handlu CETA

Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Szczerski przyjął we wtorek w Belwederze specjalnego wysłannika rządu Kanady ds. umowy o wolnym handlu CETA Pierre’a Pettigrew. 
Wtorek, 11 października 2016

Uroczyste spotkanie środowiska szkół artystycznych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

We wtorek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystym spotkaniu środowiska szkół artystycznych, które z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się na Zamku Królewskim w Warszawie. 
Poniedziałek, 10 października 2016

Spotkanie z Ministrem Spraw Zagranicznych Białorusi

10 października Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyjął Ministra Spraw Zagranicznych Białorusi Uładzimira Makieja, który przybył do Pałacu Prezydenckiego na konsultacje polityczne z Sekretarzem Stanu w KPRP Krzysztofem Szczerskim. 
Niedziela, 9 października 2016

Jubileuszu 90-lecia Związku Podhalan na Żywiecczyźnie w Radziechowach

W niedzielę Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski uczestniczył w uroczystym zakończeniu jubileuszu 90-lecia Związku Podhalan na Żywiecczyźnie, który odbywał się pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 
Czwartek, 6 października 2016

25-lecie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Księży Orionistów

W czwartek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski uczestniczył w uroczystych obchodach 25-lecia działalności Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie, prowadzonego przez Zgromadzenie Zakonne Małe Dzieło Boskiej Opatrzności – Księża Orioniści. 
Środa, 5 października 2016

Upamiętnienie czynu braci Kowalczyków

Andrzej Dera, Minister w Kancelarii Prezydenta RP odczytał list w imieniu Andrzeja Dudy. Prezydent podkreślił heroiczny czyn Braci Kowalczyków. Zwrócił również uwagę na ułomność dawnego, komunistycznego systemu. 
Środa, 5 października 2016

Udział ministra Krzysztofa Szczerskiego w konferencji „Dzień Azji i Pacyfiku”

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski wziął udział w odbywającej się w Sejmie konferencji „Dzień Azji i Pacyfiku”. Mówił o miejscu regionu Azji i Pacyfiku w polskiej polityce zagranicznej z perspektywy aktywności Prezydenta RP. 
Środa, 5 października 2016

Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 Wojskowego Instytutu Medycznego

Minister Małgorzata Sadurska, Szef Kancelarii Prezydenta RP uczestniczyła w Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017 Wojskowego Instytutu Medycznego. 
1 POPRZEDNIA 148149150151152153154  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.