przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 lipca 2016

Uroczyste obchody 72. rocznicy bitwy pod Krawczunami

13 lipca 2016 r. Szef Gabinetu Prezydenta RP, Minister Adam Kwiatkowski, na zaproszenie Wileńskiego Rejonowego Oddziału Związku Polaków na Litwie, wziął udział w uroczystych obchodach 72. rocznicy bitwy pod Krawczunami. 
Wtorek, 12 lipca 2016

"Pierwszy raz od końca zimnej wojny zwiększamy obecność wojskową USA i NATO równocześnie"

Mieliśmy grę zespołową rządu i prezydenta. (...) Od roku nad treścią decyzji tego szczytu pracował prezydent Duda, potem znakomicie dołączył do tej pracy nowy rząd wyłoniony po jesiennych wyborach - mówi minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla "DGP". 
Niedziela, 10 lipca 2016

75. rocznica tragicznych wydarzeń w Jedwabnem

W niedzielę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości 75. rocznicy tragicznych wydarzeń w Jedwabnem z 10 lipca 1941 roku. 
Niedziela, 10 lipca 2016

Uroczystości na Skwerze Wołyńskim w Warszawie

W niedzielę minister Andrzej Dera uczestniczył w uroczystości ku czci poległych żołnierzy 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK oraz Ofiar Zbrodni Wołyńskiej. 
Niedziela, 10 lipca 2016

Upamiętnienie Ofiar katastrofy smoleńskiej

W niedzielę, w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego, Sekretarz Stanu Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski i Sekretarz Stanu Minister Krzysztof Szczerski złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. 
Środa, 6 lipca 2016

"Polska ma być aktywnym gospodarzem szczytu NATO" 

Ponad 50 spotkań i dwustronnych rozmów odbył Prezydent RP Andrzej Duda przed zbliżającym się szczytem NATO. Celem spotkań było przekonanie zachodnich partnerów, że w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej powinny być rozmieszczone wojska NATO. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

W piątek rozmowa "w cztery oczy" prezydentów Polski i USA

W piątek, przed szczytem NATO prezydenci Polski i USA: Andrzej Duda i Barack Obama spotkają się, by w wąskim gronie rozmawiać o kwestiach bezpieczeństwa, Brexicie i umowie handlowej TTIP. W czwartek Andrzej Duda spotka się z sekretarzem generalnym NATO. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

Odznaczenia dla zasłużonych w badaniu i upamiętnianiu prawdy na temat tragicznych wydarzeń w Kielcach z 4 lipca 1946 roku

Minister Wojciech Kolarski podczas uroczystego otwarcia konferencji ,,Antysemityzm jako narzędzie komunizmu. Pytania – hipotezy – interpretacje”, które odbyło się w poniedziałek w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach, wręczył odznaczenia państwowe. 
1 POPRZEDNIA 148149150151152153154  195
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.