przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 4 lipca 2016

Odznaczenia dla zasłużonych w badaniu i upamiętnianiu prawdy na temat tragicznych wydarzeń w Kielcach z 4 lipca 1946 roku

Minister Wojciech Kolarski podczas uroczystego otwarcia konferencji ,,Antysemityzm jako narzędzie komunizmu. Pytania – hipotezy – interpretacje”, które odbyło się w poniedziałek w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach, wręczył odznaczenia państwowe. 
Niedziela, 3 lipca 2016

Upamiętnienie 80. rocznicy deportacji Polaków do Kazachstanu

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął w niedzielę w Pułtusku udział w upamiętnieniu 80. rocznicy pierwszych masowych deportacji ludności narodowości polskiej do Kazachstanu. 
Piątek, 1 lipca 2016

Minister Andrzej Dera na uroczystości promocji oficerskiej funkcjonariuszy Służby Więziennej

Minister Andrzej Dera wziął w piątek udział w uroczystości związanej z promocją na pierwszy stopień oficerski Służby Więziennej. Uroczystość odbyła się w Kaliszu w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej. 
Środa, 29 czerwca 2016

Min. Adam Kwiatkowski w Berlinie na polonijnych obchodach 25-lecia podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie

Szef Gabinetu Prezydenta RP Minister Adam Kwiatkowski uczestniczył w środę w Berlinie w polonijnych obchodach z okazji 25-lecia podpisania Traktatu między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. 
Środa, 29 czerwca 2016

Spotkanie ws. ustawy dotyczącej zmian w działalności leczniczej

W środę minister Wojciech Kolarski prowadził spotkanie dotyczące Ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz niektórych innych ustaw. 
Środa, 29 czerwca 2016

Pogrzeb Andrzeja Kondratiuka

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w pogrzebie Andrzeja Kondratiuka. Podczas uroczystości przekazał rodzinie Zmarłego odznaczenie państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 
Środa, 29 czerwca 2016

Kwiaty od Prezydenta RP w 75. rocznicę śmierci Ignacego Jana Paderewskiego

Z okazji 75. rocznicy śmierci Ignacego Jana Paderewskiego minister Wojciech Kolarski złożył wiązankę kwiatów od Prezydenta Andrzeja Dudy w krypcie Bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela. 
Poniedziałek, 27 czerwca 2016

40. rocznica strajku w Elektrowni Dolna Odra w 1976 roku

W Nowym Czarnowie koło Gryfina uczczono w poniedziałek 40. rocznicę strajku w Elektrowni Dolna Odra. W wydarzeniu wziął udział Sekretarz Stanu, Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. 
1 POPRZEDNIA 149150151152153154155  195
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.