przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 15 września 2016

Spotkanie ze zwycięzcą 18. edycji Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków Łukaszem Dyczką

W czwartek minister Wojciech Kolarski spotkał się z Łukaszem Dyczką, zwycięzcą 18. edycji Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków i przekazał młodemu saksofoniście list gratulacyjny od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 
Wtorek, 13 września 2016

Min. Szczerski: Ważne, aby KW wiedziała, jaki jest porządek konstytucyjny w Polsce

Ważne, aby Komisja Wenecka wyjechała z Polski z jasnym przekonaniem, jaki jest w Polsce porządek konstytucyjny - powiedział we wtorek PAP prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Dodał, że każda porada prawna musi brać po uwagę kształt ustrojowy państwa. 
Niedziela, 11 września 2016

Uroczystości beatyfikacyjne ks. Władysława Bukowińskiego w Kazachstanie

11 września 2016 r. Szef Gabinetu Prezydenta RP Minister Adam Kwiatkowski reprezentował Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę w uroczystościach beatyfikacyjnych ks. Władysława Bukowińskiego w Karagandzie w Kazachstanie. 
Niedziela, 11 września 2016

"Chcielibyśmy, by implementacja decyzji szczytu NATO postępowała jak najszybciej"

Niedługo główni sojusznicy w ramach NATO wkraczają w okres wyborczy, dlatego chcielibyśmy, aby implementacja decyzji warszawskiego szczytu Sojuszu postępowała w sposób niezachwiany, jak najszybciej - mówi PAP minister Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 11 września 2016

Udział Rodaków z zagranicy w Dożynkach Prezydenckich w Spale

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda po raz pierwszy zaprosił rodaków z zagranicy - przedstawicieli zawodów rolniczych, do przyjazdu do Polski oraz do wspólnego świętowania podczas dorocznych Dożynek Prezydenckich 11 września br. w Spale. 
Niedziela, 11 września 2016

333. rocznica odsieczy wiedeńskiej

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w Wiedniu w uroczystych obchodach 333. rocznicy odsieczy wiedeńskiej. Podczas uroczystości odczytał list Prezydenta RP do organizatorów i uczestników obchodów. 
Sobota, 10 września 2016

25-lecie Wspólnoty Polskich Organizacji w Austrii „Forum Polonii”

W sobotę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystych obchodach 25-lecia Wspólnoty Polskich Organizacji w Austrii „Forum Polonii”. Podczas uroczystości wręczył odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. 
Sobota, 10 września 2016

Kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej

Minister Małgorzata Sadurska, Szef KPRP, złożyła w sobotę w kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty od Prezydenta RP Andrzeja Dudy pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej, w tym Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich. 
1 POPRZEDNIA 152153154155156157158  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.