przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 9 września 2016

Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” w Paryżu

W piątek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski uczestniczył w II Zjeździe Klubów „Gazety Polskiej” z Europy Zachodniej, który odbył się w Domu Polskiej Misji Katolickiej w La Ferté sous Jouarre pod Paryżem. 
Piątek, 9 września 2016

Obchody 1050-lecia Chrztu Polski na Dolnym Śląsku

Pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy odbyły się w piątek na Górze Ślęża dolnośląskie obchody 1050-lecia Chrztu Polski. Udział w uroczystościach wziął Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 8 września 2016

Prezydent w Nowym Jorku będzie promował Polskę jako partnera inwestycyjnego

Andrzej Duda we wrześniu w Nowym Jorku będzie promował Polskę jako partnera inwestycyjnego; w listopadzie w Szwajcarii będzie rozmawiał o możliwości przeniesienia do Polski innowacyjnego modelu szkolnictwa zawodowego - zapowiada minister Szczerski. 
Środa, 7 września 2016

Min. Szczerski: Trójmorze nie jest alternatywą dla Unii Europejskiej

Zdaniem prezydenta przyszłość Europy to przyszłość w ramach wspólnoty wolnych narodów i równych państw - powiedział minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". 
Środa, 7 września 2016

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w 11. Forum Ekonomicznym Młodych Liderów

W środę w Nowym Sączu minister Wojciech Kolarski uczestniczył w dyskusji panelowej pt. ,,Dla wolności i solidarności – idea Polskiego Korpusu Solidarności” w ramach 11. Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. 
Środa, 7 września 2016

Inicjatywa honorowania Polaków ratujących Ukraińców i Ukraińców ratujących Polaków

Prezydenci Andrzej Duda i Petro Poroszenko chcą honorować osoby, które "zachowały człowieczeństwo w czasach tragedii i zbrodni" - Polaków ratujących Ukraińców i Ukraińców ratujących Polaków - powiedział PAP prezydencki minister Krzysztof Szczerski. 
Wtorek, 6 września 2016

XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy z udziałem prezydenckich ministrów

Szef Gabinetu Prezydenta RP minister Adam Kwiatkowski oraz minister Krzysztof Szczerski będą uczestniczyć w panelach dyskusyjnych podczas zainaugurowanego we wtorek Forum Ekonomicznego w Krynicy. 
Piątek, 2 września 2016

100-lecie założenia Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku

W piątek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski uczestniczył w obchodach 100. rocznicy założenia Zespołu Szkół Katolickich im. Księdza Jana Długosza we Włocławku. 
1 POPRZEDNIA 153154155156157158159  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.