przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 10 maja 2016

Upamiętnienie w Pałacu Prezydenckim Ofiar katastrofy smoleńskiej

We wtorek w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego minister Wojciech Kolarski złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich, ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników KPRP 
Wtorek, 10 maja 2016

Spotkanie Ministra Adama Kwiatkowskiego z Ludwikiem Klimkowskim

W Kanadzie Sekretarz Stanu, Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski spotkał się z Ludwikiem Klimkowskim - Wiceprezesem Zarządu Głównego Kongresu Polonii Kanadyjskiej ds. kanadyjskich. 
Niedziela, 8 maja 2016

Msza św. z udziałem organizacji polonijnych w Chicago

W niedzielę minister Adam Kwiatkowski wziął udział w uroczystej mszy świętej celebrowanej przez księdza biskupa Andrzeja Wypycha w parafii pod wezwaniem Świętej Trójcy w Chicago. 
Niedziela, 8 maja 2016

Uroczystość ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika

W niedzielę minister Wojciech Kolarski, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, uczestniczył w uroczystości ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika, która odbyła się w Krakowie. 
Sobota, 7 maja 2016

Podniesienie polskiej flagi i 125. Parada Święta Konstytucji w Chicago

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął w sobotę udział w uroczystym podniesieniu polskiej flagi państwowej w reprezentacyjnym miejscu w centrum Chicago - Daley Plaza. 
Sobota, 7 maja 2016

39. rocznica śmierci Stanisława Pyjasa

Minister Wojciech Kolarski, w imieniu Prezydenta RP, złożył w sobotę wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą Stanisława Pyjasa, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach 7 maja 1977 roku w kamienicy przy ul. Szewskiej 7 w Krakowie. 
Piątek, 6 maja 2016

Pogrzeb Księdza Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego

W piątek minister Małgorzata Sadurska, Szef Kancelarii Prezydenta RP, uczestniczyła w uroczystościach pogrzebowych śp. Księdza Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego, które odbyły się w Bazylice Archikatedralnej pw. Trójcy Przenajświętszej w Gdańsku-Oliwie. 
Piątek, 6 maja 2016

Spotkanie z Przewodniczącymi Głównych Amerykańskich Organizacji Żydowskich

W piątek w Pałacu Prezydenckim minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami Konferencji Przewodniczących Głównych Amerykańskich Organizacji Żydowskich, na czele z jej szefem Stephenem M. Greenbergiem. 
1 POPRZEDNIA 153154155156157158159  194
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.