przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Spotkanie z przedstawicielami pielęgniarek i położnych

W siedzibie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyło się spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych oraz Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. 
Poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Wywiad ministra Szczerskiego w RMF FM

My uzyskaliśmy w Berlinie to, że wszystkie opcje, wszystkie drzwi pozostały otwarte. Nie było twardego "nie" w żadnej ze spraw - powiedział minister Krzysztof Szczerski w "Kontrwywiadzie" RMF FM. 
Niedziela, 30 sierpnia 2015

Minister Łopiński na uroczystości odsłonięcia pomnika "Inki"

Minister Łopiński na uroczystości odsłonięcia pomnika
Pomnik Danuty Siedzikówny zamordowanej w 1946 r. w wieku 17 lat przez komunistyczny aparat bezpieczeństwa odsłonięto w niedzielę w Gdańsku. W uroczystości uczestniczył Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Maciej Łopiński. 
Piątek, 28 sierpnia 2015

"Chciałabym, żeby bilans otwarcia powstał jak najszybciej"

Bilans oparty będzie na trzech płaszczyznach: finansowej, kadrowo-administracyjnej, merytorycznej i pozwoli nam mieć wiedzę, w jakim stanie przejmujemy Kancelarię - mówi szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska w rozmowie z PAP 
Piątek, 28 sierpnia 2015

Wywiad ministra Kolarskiego dla "Gościa Niedzielnego"

To, co w ostatnich tygodniach ma miejsce w polskiej polityce, jest właśnie najlepszym potwierdzeniem tego, że zasadniczy cel prezydentury Andrzeja Dudy nadal jest aktualny - powiedział minister Wojciech Kolarski w rozmowie z "Gościem Niedzielnym". 
Piątek, 28 sierpnia 2015

"Stosunki polsko-niemieckie mogą mieć duże znaczenie dla polityki europejskiej"

Minister Krzysztof Szczerski stwierdził, że wizyta w Berlinie będzie początkiem dialogu polsko-niemieckiego za prezydentury Andrzeja Dudy. - To pierwszy, ważny sygnał mówiący o tym, że prezydent chce podtrzymać tę dynamikę i intensywność kontaktów - mówił 
Czwartek, 27 sierpnia 2015

Spotkanie z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”

W czwartek minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” . 
Czwartek, 27 sierpnia 2015

Spotkanie ze zwolennikami Jednomandatowych Okręgów Wyborczych

W ramach działań Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, minister Wojciech Kolarski spotkał się w czwartek z przedstawicielami Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. 
1 POPRZEDNIA 180181182183184185186  187
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.